PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

BLOG
Odoslať e-mailomVytlačiť

banner-valent_copy.jpg

Marián v USA

28. 12. 2015

 Zopár správ na Facebooku, zopár otázok ohľadom výživy a stravovania, pár rad ako zvládnuť posledné dni prípravy pred súťažou ….

 To bol začiatok môjho priateľstva s Mariánom Babinským. Dočítal sa o mne v našom ‘Maskláči’ a môj príbeh v USA ho zaujal natoľko, že aj on sa rozhodol vydať sa za podobným dobrodružstvom.  Rodák zo Žiliny pracuje ako veľmi úspešný osobný tréner v Dubaji.

 Pred pár týždňami, v polovici novembra, sa v Las Vegas konal v poradí už 18-ty ročník NATURAL OLYMPIA fitness víkendu, kde sa Maroš rozhodol zúčastniť.

Maroš v silnej konkurencii zvíťazil a získal zlatú medailu v kategórii Sports Model Men Open

 Posledný víkend jeho pobytu v USA strávil v Los Angeles aj s priateľkou Holly z Austrálie ( ktorá takisto obsadila prvé miesto vo svojej kategórii) a poprosil ma, že či by ma nemohol prísť navštíviť, pozrieť si Orange County a spolu si zatrénovať. Zničili sme paže 60 sériami na biceps a triceps a musím povedať, že Marián je naozaj super chalan, ktorý ma pred sebou veľmi pestrú budúcnosť vo svojom remesle ako tréner, ale aj ako športový model.

 Prajem mu to najlepšie na jeho ceste za úspechom a spolu posielame pozdravy čitateľom nášho časopisu M&F i blogu.

 

Prikladám aj pár foto z Mariánovej návštevy a súťaže vo Vegas. podpis-matus.jpg

 Matúš a Marián pri spoločnom tréningu.
Matúš a Marián na spoločnom tréningu.


Matúš, Marián a Holly.
Matúš, Marián a Holly.


Marián na Natural Olympia.
Marián na Natural Olympia v Las Vegas.


Natural Olympia
Plagát Natural Olympia v Las Vegas.