PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

O nás

 

NAŠE MÉDIA

Magazín telesnej kultúry MUSCLE&FITNESS je už od svojho vzniku v roku 1991 najčítanejším časopisom svojho druhu na českom a slovenskom trhu.

Internetový portál MUSCLE&FITNESS ONLINE (www.muscle-fitness.cz a www.muscle-fitness.sk) produkuje od roku 2000 stále populárnejšie webové stránky s podobným tematickým zameraním ako tlačený časopis.

Pre státisíce ľudí, mužov i ženy širokého vekového rozpätia v Českej republike a v Slovenskej republike (ale aj inde vo svete) sa MUSCLE&FITNESS stal významným pomocníkom, trénerom a poradcom pri ich aktívnom športovaní zameranom na formovanie postavy, zlepšovanie kondície, správnu výživu a celkovú zdravú životosprávu. Deje sa tak skĺbením teoretických poznatkov a bohato ilustrovaných praktických návodov. Čerpáme pritom z najlepších svetových a domácich odborných zdrojov. MUSCLE&FITNESS ako jediný z časopisov venujúcich sa podobnej tematike vychádza od svojho vzniku pravidelne 12x v roku ako mesačník.

Ťažiskovými témami MUSCLE&FITNESS ako magazínu pre superfitness a zdravý životný štýl sú posilňovacie a kondičné cvičenia, športová výživa, suplementácia, regenerácia, bodybuilding, silové športy, aerobik, bojové umenia... Zámerom redakcie je poskytovanie kvalitného informačného a metodického servisu pre športovcov mnohých odvetví a rôznej výkonnostnej úrovne ako aj popularizácia životného štýlu fitness pre širšiu verejnosť. Vytvárame tak premostenie medzi aktívnymi športovcami a tou časťou populácie, ktorá si cestu k nemu hľadá ku kondično-rekreačnému cvičeniu hľadá alebo k nemu potenciálne inklinuje.

Časopis MUSCLE&FITNESS (v prvom roku svojej existencie vychádzal v roku 1991 pod názvom FIT-plus) vznikol v Československu a tento „federálny“ charakter si dodnes udržuje, nech už ide o témy, zloženie autorského tímu či jazyk príspevkov. (To je náš ďalší „most“, v tomto prípade medzi dvoma blízkymi národmi.) MUSCLE&FITNESS ako jediné médium v tejto oblasti rovnocenne pokrýva dianie tak na svetovej ako i na českej a slovenskej scéne. Naša ústredná redakcia sídli v Bratislave, ale filiálne pracoviská máme v New Yorku , v Kalifornii, v Prahe, v Brne a v Hodoníne. A čo je z hľadiska čitateľov dôležité – pre nás sú všetci naši zákazníci, od Ašu (západ Česka) až po Čiernu nad Tisou (východ Slovenska), v každom ohľade rovnocenní!

Všetky uvedené zásady platia nielen v súvislosti s tlačeným časopisom, ale aj s internetovým portálom MUSCLE&FITNESS ONLINE, ktorý funguje od roku 2001, je v partnerskom vzťahu k printovému médiu a denne ho navštevujú tisíce čitateľov.

Všetky vaše názory, pripomienky a komentáre k zameraniu, obsahu a dizajnu tak časopisu MUSCLE&FITNESS ako aj našich web-stránok radi privítame na mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Popularitu našich médií dobre ilustruje i rekordný počet fanúšikov
MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak na Facebooku.

NAŠE ZÁZEMIE

Internetové stránky MUSCLE&FITNESS ONLINE (www.muscle-fitness.cz a www.muscle-fitness.sk) pripravuje redakcia mesačníka MUSCLE&FITNESS.

Tisíce fanúšikov navštevujú denne aj profil MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak na Facebooku.

Značka MUSCLE&FITNESS predstavuje v oblasti fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu svetový titul č. 1. Anglickú verziu časopisu MUSCLE&FITNESS vydáva v USA spoločnosť WEIDER PUBLICATIONS/AMERICAN MEDIA, Inc.

Spoločná česká a slovenská edícia časopisu MUSCLE&FITNESS vychádza od roku 1992 a spoločnosť MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak Edition disponuje na základe licenčnej zmluvy s AMERICAN MEDIA, Inc. výhradnými autorskými právami v Českej republike a v Slovenskej republike.

© Copyright by MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak Edition (1991-2015). Preberanie materiálov z časopisu MUSCLE&FITNESS a z web-stránok portálu M&F ONLINE len s predchádzajúcim písomným súhlasom vydavateľa.

 

NÁŠ TÍM

Zakladateľ, vydavateľ a šéfredaktor 1991-2016
PhDr. ĽUDOVÍT MAJOR

Zástupca šéfredaktora
Mgr. BORIS BÁRDOŠ

Editorka
Mgr. ZLATA KLAUČOVÁ

Odborný redaktor a online editor
Mgr. ERIK RÉDLI

Publicisti 
JOSEF ŠVUB
Ing. IVAN MACH, CSc. 

Grafický dizajnér
PETER KOHÚT

Hlavný fotograf
ZDENĚK DRYÁK

Jazyková redaktorka
PhDr. DANA BINDASOVÁ

Sekretariát a predplatné do SR 
ĽUBICA VAVRINCOVÁ

Manažérka marketingu a manažérka inzercie – SR 
Bc. PETRA ŠIŠKOVÁ
00421 901 747 568
00420 777 188 111
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Predplatné do ČR
EVA GÜNZELOVÁ

Odborní konzultanti 
MVDr. ALEXANDER BAČINSKÝ, CSc. 
Prof. MUDr. DUŠAN HAMAR, PhD. 
Mgr. MILAN JABLONSKÝ 
PaedDr. PETR TLAPÁK, CSc. 
Ing. arch. JURAJ VIŠNÝ